
Sól z Morza Martwego zielona herbata

Opis
Naturalna sól do kąpieli o zapachu zielonej herbaty.
Ciepła woda z dodatkiem soli z Morza Martwego uspokoi i wpłynie na cały organizm, pomoże rozluźnić spięte mięśnie. Podczas kąpieli składniki zawarte wchłoną się bezpośrednio przez skórę. W ten sposób zostaną uzupełnione niedobory pierwiastków, np. magnezu, jody, potasy czy krzemu.
Regularne kąpiele w osolonej wodzie wyleczą problemy skórne, w tym łuszczyce, trądzik czy łojotok. Sól z Morza Martwego działa przeciwzapalnie, ukoi podrażnienia. Kilkanaście minut wystarczy, by bóle mięśniowe i stres minęły.
skład i właściwości:
Sól z Morza Martwego - leczy problemy skórne i eliminuje niedobory magnezu w organizmie. W jej składzie znajdziemy wiele cennych składników mineralnych. Sól dodawana do kąpieli nawilży i zregeneruje nawet najbardziej wysuszony naskórek. Zadziała jak delikatny peeling, ujędrni oraz odżywi, a także pomaga ukoić stany zapalne stawów.
sposób użycia: wsyp ok.100g soli do gorącej wody, poczekaj aż się rozpuści i relaksuj się kąpielą
Pojemność: 450g